Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Oddział ZIGB Piast w Kłodzku specjalizuje się w produkcji sprzętu kwaterunkowego. W ofercie mamy łóżka jednoosobowe i piętrowe, skrzynie do łóżka dla osadzonych. Wyposażenie celi – krzesła, taborety, stoliki, półki, szafki. Produkujemy inne sprzęty metalowe i metalowo - drewniane. Odnaleźć tu można regały metalowe mające zastosowanie w archiwum, wieszaki ubraniowe, taborety bliźniacze.

Od września 2016 roku prowadzimy sprzedaż materacy do łóżek dla osadzonych. Materace dostępne są w 3 rozmiarach : 195 x 75 x 10cm, 195 x 75 x  8cm, 195 x 75 x 7cm. Charakteryzuje je jednorodny wkład z pianki wysokoelastycznej typu HR, optymalna gęstość zastosowanej pianki, profil o 7 strefach zapewnia odpowiednią wentylację, dobre dopasowanie się do kształtów ciała, bardzo stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości, pianka posiada atest higieniczny, trudnopalności.

Pokrowiec materaca wykonany jest z tkaniny odpornej na zginanie, zmywalnej, paroprzepuszczalnej, nieprzepuszczający płynów, niepowodujący odparzeń i odleżyn. Pokrowiec wykonano w technologii actipro, dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX®Standard 10. Tkanina posiada świadectwo jakości, opinię medyczną, atest przyjazny dla człowieka.

W/w materac charakteryzuje się zwiększoną trwałością i odpornością na intensywne użytkowanie, co oznacza że przez cały okres użytkowania nie występują  zmiany w grubości i twardości materacy.

 

 

Łóżko więzienne piętrowe z drabinką. Istnieje możliwość zamówienia łóżka parterowego. 

W sprzedaż posiadamy certyfikowane materace do łóżek.

 

 

 Pojemnik do łóżka więziennego

Regał na akta, dokumenty. Wysokość, szerokość, głębokość, liczba półek wg zamówienia klienta.

 

 

Szafka kwaterunkowa metalowa, mała.

 

 

 

Wieszak na ubrania. Długość wieszaka wg. zamówienia

 

 

 

 

 Stolik kwaterunkowy z krzesłem

 

Ławka szkoleniowa jedno i dwuosobowa.
      Taboret wysoki ze składanym podnóżkiem
                  Taboret mały
                                                                                                                                                                      Stolik szkoleniowy