Oddział w Rawiczu specjalizuje się w produkcji mebli drewnianych. W ofercie znajdują się meble sądowe, biurowe, do pomieszczeń użyteczności publicznej.

Meble sądowe są sztandarowym wyrobem produkowanym w Oddziale w Rawiczu. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w tym zakresie pozwala nam na realizację każdego zamówienia dotyczącego kompleksowego wyposażenia meblowego sal rozpraw. Niezależnie od tego, czy meble sądowe mają być wykonane w technologii okleiny naturalnej czy też drewna litego i okleiny naturalnej, lub też czy do ich produkcji należy użyć drewna rodzimego lub egzotycznego, realizacja takiego zlecenia nie będzie stanowiła dla nas problemu.
Bardzo dobrze znamy wymagania, które muszą zostać spełnione przy projektowaniu mebli sądowych, dlatego chętnie przyjmujemy zlecenia w zakresie kompleksowej realizacji zamówienia, poczynając od wykonania aranżacji pomieszczeń, poprzez wyprodukowanie mebli sądowych, dowóz na miejsce docelowe, a kończąc na ich wniesieniu i montażu. Wymagania te sprawiają, że wyroby te znacząco różnią się od innych mebli.

Dysponujemy różnorodnymi wzorami i rodzajami biurek, szaf, regałów oraz innych indywidualnych wyposażeni biur i gabinetów. Wykonujemy meble na zamówienie wg. projektu zamawiającego z wybranego przez niego materiału.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami