Ośrodek wypoczynkowy "Golina" to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Z dala od miejskiego zgiełku, w leśnej ciszy i przy szumie strumyka, można oddać się wędkowaniu lub podziwianiu lokalnej przyrody.

Na odwiedzających czekają bardzo dobrze wyposażone domki letniskowe, z których można korzystać przez cały rok, a także inne obiekty, które mogą zostać wykorzystane w zależności od potrzeb wczasowiczów.

Dysponujemy 6 domkami drewnianymi, całorocznymi z ogrzewaniem elektrycznym . Każdy domek posiada aneks kuchenny , łazienkę z natryskiem

Nad pierwszym stawem znajdują 3 jednakowe domki, które mogą pomieścić max 8 osób. W każdym domku na parterze znajduje się salon z kominkiem i TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka z natryskiem. Na piętrze są 3 sypialnie - jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe. Przy domku znajduje się taras  oraz miejsce do grillowania. Domki mają indywidualne pomosty do wędkowania. 

Na wyspie, umieszczonej na drugim stawie, pośród zieleni umiejscowiony jest domek nr 4. Pomieści max 10 osób. Na dole znajduje się salon z kominkiem i TV, łazienka z natryskiem i aneks kuchenny. Piętro to 3 sypialnie. Dwie 4-osobowe i jedna 2-osobowa oraz łazienka z natryskiem

Domek nr 4 położony jest pośród zieleni w lekkim oddaleniu od stawów. To nasz największy domek. Może pomieścić nawet 16 osób. Na dole znajdują się 3 pokoje, aneks kuchenny i łazienka z natryskiem, a na piętrze 4 sypialnie oraz łazienka z natryskiem. 5 pokoi jest 2-osobowych a dwa 3-osobowe. Przed domkiem znajduje się taras i miejsce do grillowania. 

Pośród małego lasu, w otoczeniu zieleni czeka na Państwa nasz  domek- fiński. Składa się z dwóch pomieszczeń sypialnych, aneksu kuchennego i łazienki z natryskiem. Pomieści max 6 osób. 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy rotundę - świetne miejsce do grillowania. Zachęcamy tez do wynajęcia ww. miejsca na firmową kiełbaskę. Zapraszamy uczniów, firmy , emerytów.  Dysponujemy boiskiem do gry w piłkę plażową. 

Na terenie ośrodka znajduję się piękna klimatyzowana sala z zewnętrznym tarasem. Doskonałe miejsce na wesele, komunię, chrzest lub inne przyjęcie. Dysponujemy własnym cateringiem i zapewniamy miłą obsługę.

 

 

Rezerwacje można składać telefonicznie:

Pan Mirosław Kulas: 71 389-28-39 lub 785-502-532

Dział Obsługi: 71 389-11-17 wew. 801 lub 665-151-220

 

Nr rachunku bankowego: BGK/o Wrocław 50 1130 1033 0018 8181 4720 0001

 

Opis dojazdu do Ośrodka Wypoczynkowego "Golina":

z Wołowa kierujemy się na drogę nr 338 w stronę Wińska,

po przejechaniu ok. 5 kilometrów, w obrębie lasu, szukamy po lewej stronie drogowskazu wskazującego drogę do OW "Golina",

po wjechaniu na drogę leśną jedziemy jeszcze 200 metrów i jesteśmy na miejscu.

 

Dokumenty:

Regulamin i zasady przebywania w OW "Golina"

Cennik wynajmu domków i pokoi w OW "Golina"

Regulamin wędkowania w OW "Golina"

Cennik połowu ryb w OW "Golina"

Ulotka reklamowa OW "Golina"